loading...

مرجع مقالات رسمي لوازم ارايش و عطر

اسباب و اثاث پيرايش ضروري خانم ها

عليپور بازدید : ۷ فروردين ۱۳۹۹ نظرات (0)

 بهترين كرم پودر
اسباب و اثاث پيرايش ضروري خانم هاخريد اسباب و اثاث آرايشي يك كدام از آن كارهايي ميباشد كه در صورتيكه صحيح و با اعتنا انجام نشود خير فقط وسيله با ارزشي به كيف اسباب و اثاث آرايشي شما بيش تر نمي نمايد بلكه ممكن ميباشد كيف پولتان را خالي نمايد.
دربين اسباب آرايشي 5 مداد مي باشند كه ضرورتا بايستي در كيف آرايشي خودتان داشته باشيد. پس خيلي خودتان را در تعيين اشكال و اقسام اسباب و اثاث آرايشي خسته نكنيد. در صورتي‌كه نمي دانيد كه چه ماركي را تعيين نماييد ارشادوراهنمايي تان خواهم كرد.


اثاثيه پيرايش ضروري و برند خوبدر دنياي جذاب اسباب آرايشي اسم ها متفاوت، توليد ها متنوع و برس ها و پدهاي آرايشي مختلفي موجود است كه ميتواند برايتان يه خرده حيران كننده باشد و شايد به حيث رسد خريد اسباب آرايشي صحيح و كاربردي فعاليت دشواري باشد.
كرم مرطوب كننده رنگي BB و CCبراي استعمال اين كرم نيازي به قلمو يا اين كه پد نداريد. به راحتي مي‌توانيد با دست هاي منزه آن را به كار گيري فرماييد.
خودكار دوكاره سايه و خط ديدهاين قلم دوكاره هم جاي كمتري ميگيرد و هم در مواردي كه دوره مقداري براي فراهم شدن داريد ميتوانيد به راحتي و در حين كوتاهي با يك طرف آن سايه زده و با طرف ديگرش خط ديده بكشيد.
ريملريمل ضدآب تنظيم نمائيد. زيرا ذيل ديده را سياه نميكنند و در حالت باراني هم شرايط خويش را نگهداري ميكنند. ريمل هاي ضد آب حجم دهنده شايسته ترين گزينش ميباشند زيرا هم مژه ها را پرپشت مي نمايند و هم ديده ها را خوش موقعيت ميكنند. شايسته ترين برند ريمل ضدآب كاورگرل CoverGirl Super Sizer است.
رژلب دوكارهرژلب دوكاره هم تحت عنوان رژ و هم تحت عنوان رژگونه به كارگيري ميشود. استعمال آن به طور همزمان كمتري ميبرد و هم تناسب رنگ ها را مراقبت ميكند. با استعمال از انگشتان يه خرده به سيرتكامل زده و با به كارگيري از انگشت كوچك از آن به لب ها بزنيد. شايسته ترين برند رژلب دوكاره ULTA مي‌باشد.

اردمي
كرم پودر فشرده يا اين كه رقيقاين كرم ها براي صاف و يكدست كردن پوست رخ استعمال ميگردند. ذوق و سليقه ها متعدد ميباشد بعضا ها رنگي كه به پوست نزديك باشد را به كارگيري مي نمايند و بعضا از دسته درخشان آن به كارگيري مي‌نمايند. البته بهتر ميباشد كه درخشان نباشد زيرا تنها براي يكپارچه كردن پوست استعمال مي‌گردد. و همينطور در شرايطي كه كرم شالوده اي كه به كارگيري نموده ايد خيلي پر‌نور ميباشد ميتوانيد از اين كرم پودرها بزنيد تا رنگ فيس طبيعي خيس شود. شايسته ترين برند اين كرم پودرها e.l.f مي‌باشد زيرا هم ارزان ميباشد و هم روغن را جذب مي نمايد.

برچسب ها بهترين كرم پودر،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
صفحه اصلی
تبلیغات
درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
پسورد :
پیوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
آمار سایت
  • امروز : 0
  • دیروز : 0
  • افراد آنلاین : 1
  • همه : 0