loading...

مرجع مقالات رسمي لوازم ارايش و عطر

خريد شايسته ترين كرم پودر

عليپور بازدید : ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ نظرات (0)

بهترين كرم پودر
كسي را سراغ نداريم كه به خريد شايسته ترين كرم پودر براي آرايش و پيرايش رخ اهميت ندهد. به همين برهان نيز اشخاص خوش‌ذوق و سليقه و ايراد‌پسند، به‌نيكي در جريان ميباشند كه خريد شايسته ترين كرم پودر فعاليت راحتي وجود ندارد و بايستي اين كرم پودر را بر طبق جور پوست و نياز آن گزينش كنيم. از آنجايي كه پژوهش ها رشته‌اي‌هاي دنياي آرايش و پيرايش اثبات نموده است صرفا ۱۵درصد از اشخاص كاركشته به تعيين كرم پودر مطلوب با پوست خويش مي باشند، در‌پي طريق‌هاي راحتي را براي خريد شايسته ترين كرم پودر سازگار با پوست با شما در‌ بين ميگذاريم تا به لطف اين طرز‌ها، شايسته ترين كرم پودر را ريلكس‌خيس از مدام خريداري نماييد.
نكته هاي مهم گذشته از خريد شايسته ترين كرم پودر

تجربه نشان داده ميباشد خانم‌ها هنگام خريد كرم پودر سازگار با پوست خويش اعتنا اكثري به خرج ميدهند؛ ولي در كنار اهميت رنگ، گزينش شايسته ترين كالا از في مابين كرم پودرهاي غيرفشرده، فشرده، مرطوب كننده‌ رنگي تأثير مهمي در زيبايي آرايش و پيرايش دارااست. در فيض قبلي از هر چيز نخست بايستي دسته پوست خويش را از بين اشكال پوست هاي چرب، تركيبي، عادي، كم آب و حساس تشخيص دهيد. آن گاه مي بايست دوام كرم پودري كه تا به امروز به كارگيري مي‌كرده‌ايد را بازبيني فرمائيد و مشاهده كنيد اين كرم پودر بعداز سپري شد يكسري ساعت، حالتي تيره و كدر پيدا مي‌نمايد. همينطور بايستي بازبيني فرمائيد كه پوست را سنگين و پف‌دار نشان ميدهد يا اين كه نه. التهاب پوست بعد از به كارگيري از كرم پودر نيز يكي از ديگر از نكته‌هايي ميباشد كه بايستي در خريد شايسته ترين كرم پودر بايستي در حيث داشته باشيد.
در كنار اين نكات، از آنجايي كه از كرم پودر براي پوشش عارضه هاي فيس مي‌اقتدار ياري گرفت، دسته عارضه‌اي كه قصد نهفته‌كردن آن را داريد، تأثير اكثري در تشخيص شايسته ترين كرم پودر داراست. بعد از در حيث دريافت كردن اين‌ها، بايستي به ذوق خويش در پيرايش نيز اعتنا فرمائيد و كرم پودر را براي آرايش و پيرايش مات، عادي، نصفه درخشان يا اين كه درخشان تعيين فرماييد.
خريد شايسته ترين كرم پودر براي پوست چرب و كم آب

پوست صورتي كه نصيب بيني و پيشاني چربي داراست و ساير نصيب‌هاي آن كم آب ميباشد را پوست تركيبي يا اين كه چرب و كم آب مي‌ناميم. براي چنين پوست هايي بايستي از خريد كرم پودرهايي كه تركيبات چرب دارا هستند برحذر باشيد و كرم پودري با تركيبات غيرچرب و سيليكوني تعيين فرمائيد كه بسته‌شدن منافذ پوست را در پي نداشته باشد. با اين اكانت براي گزينش كرم پودر سازگار با پوست چرب و كم آب بايستي بدون شكً به تركيبات جنس نيز دقت ويژه كرد.
خريد شايسته ترين كرم پودر براي پوست كم آب

در صورتيكه پوست بي آبي داريد، توصيه مي كنيم براي گزينش كرم پودر سازگار با پوست خويش، سراغ محصولي با خواص آبرسان و تركيبات ضدپيري برويد. اين كرم پودر بهتر ميباشد كه دارنده گليسيرين و ديگر تركيبات آبرسان باشد. براي پوست كم آب در كنار خريد شايسته ترين كرم پودر، مي توانيد شايسته ترين مرطوب كننده رنگي را خريداري فرماييد. اين توليد ها در كنار آبرساني پوست، تا حدودي عمل كرم پودر را هم انجام مي دهند و براي آرايش و پيرايش هاي خارج از خانه، مرطوب كننده رنگي دارنده تركيبات SPF ضد آفتاب نيز مورد قابل قبولي به حيث مي رسد.
خريد شايسته ترين كرم پودر براي پوست‌ عادي

دست اشخاصي كه پوستي عادي دارا‌هستند براي تعيين كرم پودر سازگار با پوست خويش گشوده ميباشد و كرم‌ پودرهاي مختلفي را سواي نگراني از چرب‌ يا اين كه كم آب‌شدن پوست مي توانند گزينش نمايند. توصيه ميشود براي پوست هاي عادي سراغ كرم پودري با پوششي نازك را بگيريد كه تركيبات اين كرم پودر به مقدار مقداري منعكس‌كننده نوروفروغ باشد. كرم مرطوب كننده رنگي نيز مورد قابل قبولي براي پوست عادي به حساب مي آيد.
خريد شايسته ترين كرم پودر براي پوست حساس

در شرايطي‌كه پوست حساسي داريد مي بايست هنگام تعيين كرم پودر سازگار با پوست خويش توجه فراواني به خرج دهيد. اسباب آرايش و پيرايش دارنده تركيبات معدني شايسته ترين مورد براي اشخاص با پوست حساس ميباشد. بهتر ميباشد كرم پودري خريداري نماييد كه دارنده زينك (Zync) و تركيبات تسكين‌بخش باشد. در توليد اين كرم پودر نبايد خبري از پارابن (Paraben) و عطر‌هاي شيميايي باشد. از آنجايي كه احتمال قرمزي و ناهماهنگي رنگ در پوست هاي حساس اضافه ميباشد، كرم پودرهاي غيرفشرده آيتم خير براي چنين پوست هايي به‌اكانت نمي‌آيند و بهتر ميباشد كرم پودر مينرال يا اين كه معدني با تركيبات فشرده دارنده SPF و فارغ از تالك (Talc) خريداري كنيد.
شايسته ترين طرز كرم پودر زدن

بعداز گزينش شايسته ترين كرم پودر سازگار با پوست نوبت به نحوه استعمال از آن مي رسد. براي شما گفتيم كه كرم پودرها در اشكال گوناگون و با تركيبات متفاوتي عرضه ميگردند. در سود شيوه واحدي براي كرم پودر زدن نيست و بسته به مدل كرم پودري كه خريده‌ايد بايستي اين مال را استعمال نمائيد.
مرطوب كننده رنگي شل‌ترين طرز به كارگيري را داراست. كافي ميباشد كه تركيبات اين توليدات را با انگشت روي رخ بماليد. كرم پودرهاي مايعِ، موشواره و كرمي را با برس صاف به طور بزنيد. موهاي اين برس مي بايست تصنعي و مصنوعي باشد تا تركيبات كرم پودر را به خويش جذب نكند و اين تركيبات شل‌خيس به پوست منتقل شود. برسي كه به كرم پودر آغشته‌ كرده‌ايد را در شرايط دوراني از راس چهره به خارج بماليد. براي كرم پودرهاي پودري نيز برسي پهن تعيين فرمائيد و برس را در سوي بالا و تحت روي فيس بكشيد. در‌صورتي‌كه هم از طرف‌داران كرم پودرهاي استيكي يا اين كه ماتيكي مي باشيد، اين كرم پودر را روي نصيب‌هاي عارضه‌دار پوست بماليد و با اسفنج، پيرايش را كامل شدن نماييد.
اميد‌است‌ با اطلاعاتي كه از طريق خريد شايسته ترين كرم پودر سازگار با پوست شما ميان گذاشتيم، ريلكس‌خيس از مدام شايسته ترين كرم پودر را خريداري نمائيد. براي خريد كرم پودر نيز نيازي وجود ندارد شيوه هجران برويد و كافي ميباشد محرمانه به مغازه اينترنتي اُردمي – مبداء تخصصي توليدات آرايشي، بهداشتي و تندرستي بزنيد و از در ميان كرم پودرهايي كه فراهم‌ كرد‌ه‌ايم، شايسته ترين آنها‌را خريداري فرمائيد. در آخر توصيه ميكنيم در صورتي‌كه شما هم تجربه‌اي در به كارگيري و خريد شايسته ترين برند كرم پودر داريد، در نصيب نظرها اين تجربه‌هاي با فايده را با ما و ديگر خواننده‌ها به اشتراك بگذاريد.

برچسب ها بهترين كرم پودر،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
صفحه اصلی
تبلیغات
درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
پسورد :
پیوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
آمار سایت
  • امروز : 0
  • دیروز : 0
  • افراد آنلاین : 1
  • همه : 0